Jak stworzyć stronę www dla klienta - Magda Czekała, Webest

Strona internetowa dla firmy to ważny element każdego biznesu. Dzięki niemu budujemy zaufanie, możemy pokazać swoje produkty lub usługi oraz angażować odbiorców na różne sposoby. Jak tworzyć strony internetowe dla klientów?  Na co zwrócić szczególną uwagę? I jak wygląda proces tworzenia strony www? 

Na powyższe pytania odpowiedziała Magda Czekała, z którą rozmawiałem na spotkaniu entuzjastów WordPress – WordCamp Warszawa. Magda jest współwłaścicielką agencji interaktywnej Webest.

Zadowolony klient to trudne zadanie

Zadowolony klient to jedna z największych wartości w biznesie. Aby uzyskać satysfakcję klienta, należy zapewnić mu dokładnie to, czego potrzebuje – podkreśla Magda. Nie jest to możliwe bez dobrej komunikacji. Dlatego w swojej agencji interaktywnej na pierwszym miejscu stawia rozmowę z klientem. Wspólnie ustalają co strona ma zawierać, aby była użyteczna. Magda przekazała mi także fajny link, pod którym znajdziecie szereg użytecznych informacji, w tym sekcję zatytułowaną „Sprawdzony sposób na idealną stronę www” gdzie w pigułce opisany jest proces współpracy z klientem.

Strona internetowa – za ile i na kiedy?

To pytanie, które często pada ze strony klientów. Zamiast tego postarajmy się ustalić do czego strona ma służyć, jakie cele biznesowe powinna spełnić. Skuteczna strona internetowa może zmienić oblicze każdej firmy. Warto zastanowić się nad tym, co dokładnie klient chce osiągnąć, zanim przejdzie do etapu planowania budżetu.

Poprawki są najgorsze

Poprawki zdarzają się przy każdym procesie twórczym, więc także przy tworzeniu strony internetowej. Dlatego bardzo ważne jest ustalenie na samym początku wszystkich elementów, które będą zawarte na stronie klienta. Layout strony www przedstawiony klientowi pomaga podjąć decyzję o akceptacji projektu lub konieczności naniesienia poprawek. Warto zaplanować projekt strony internetowej. Dobrze zaplanowany projekt to jest najprostsza droga do zadowolenia klienta oraz do świetnych wyników finansowych.

Dodaj pierwszy komentarz i rozpocznij dyskusję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *