Astratic - co to jest i o co chodzi?

W swojej pracy stworzyliśmy setki projektów dla klientów z całego świata. Znaczną część z tej liczby z pomocą systemu WordPress.

Przez ponad 10 lat budowania witryn zdobyliśmy niemałe doświadczenie i jako zaprawiony w boju zespół możemy śmiało powiedzieć, że poznaliśmy jakie są dobre i złe praktyki. Na tej podstawie powstał właśnie Astratic, czyli gotowe narzędzie do budowania stron www. 

Co to właściwie jest Astratic?

Astratic to nowoczesny motyw, który oparty jest o natywne funkcje WordPress i edytor wizualny Gutenberg. Nie wymaga dodatkowych wtyczek, rozszerzeń, znajomości kodowania. Nazwy języków programowania takie jak: HTML, CSS, Javascript czy PHP najczęściej niewiele mówią. Różnią się one nie tylko poziomem zaawansowania, ale także metodą działania. 

Motyw astratic

Potrzeba niemałego doświadczenia, aby posiąść umiejętności zręcznego operowania nimi. Dlatego stworzyliśmy motyw, który umożliwi każdemu śmiertelnikowi zbudowanie własnej strony internetowej od A do Z bez udziału programistów i osób technicznych.

Po co to komu i jak to działa!

Motyw Astratic wyróżnia się prostotą, łatwością w nawigacji po wszystkich funkcjach. Jest bardzo intuicyjny w obsłudze. Dzięki wbudowanym funkcjonalnościom ogranicza konieczność instalowania zewnętrznych wtyczek, a przez to ułatwia wprowadzanie zmian i przyspiesza działanie witryny. Znajdziesz w nim wszystko, co najpotrzebniejsze do zbudowania strony www. Może to być strona firmowa, profesjonalny blog czy landing page. Motyw Astratic umożliwi każdemu przeniesienie swojej działalności online.

Ile to kosztuje?

Doskonale wiemy, że specjalistyczne usługi IT są bardzo drogie, a my wierzymy, że korzystanie z WordPressa nie musi być drogie i nie musi wymagać współpracy ze specjalistami. Deweloperom zostawmy bardziej skomplikowane i ambitne projekty. Astratic to rozwiązanie, gdzie nie są potrzebne żadne umiejętności programistyczne, do tego w znacznie niższej cenie.

Twórz strony internetowe szybko i łatwo z Astratic

Astratic to nie tylko motyw dla WordPressa, to również kanał YouTube, baza wiedzy, poradników, tutoriali, instrukcji na naszej stronie internetowej, nasz zespół, nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie dostępne dla Was w pakiecie.

Dodaj pierwszy komentarz i rozpocznij dyskusję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *