Jak tworzyć strony internetowe i na tym zarabiać?

Astratic.org to miejsce stworzone z myślą o wszystkich osobach zainteresowanych nauką tworzenia nowoczesnych stron internetowych opartych na systemie WordPress. Dzielimy się również wiedzą o tym, jak na tworzeniu takich stron www zarabiać. Ucz się z nami, zapraszamy!

Astratic WordPress Strony internetowe

Chcesz być na bieżąco i otrzymywać TYLKO najlepsze kąski wiedzy oraz dostęp do świetnych narzędzi?

Zapisz się na nasz newsletter! 😀

Jak to działa?

Astratic to platforma, którą w skrócie możemy przedstawić jako promocja sprytnego podejścia do biznesu online i nauki funkcjonowania w świecie nowoczesnych technologii.

WordPress darmowy motyw Gutenberg

Ile to kosztuje?

Korzystanie z wszystkich zasobów, kursów i wiedzy tu zawartej kosztuje ZERO ZŁOTYCH i na zawsze pozostanie bezpłatne.

WordPress Gutenberg strony www

Filmy na YouTube

Publikujemy filmy o tematyce z pogranicza biznesu online, WordPress i tworzenia stron www ? Kliknij tutaj i sprawdź nasz kanał

tworzenie stron WordPress Gutenberg

Kozacki Newsletter

Newsletter wysyłamy 1-2 razy w miesiącu, a w nim samo mięsko i konkretna wiedza do wykorzystania od zaraz. Nie czekaj i zapisz się już teraz! 

kurs tworzenie stron WordPress Gutenberg

Kurs on-line

Obecnie jest dopiero w przygotowaniu. Poinformujemy o jego dostępności – a będzie bezpłatny – za pośrednictwem newslettera.

WordPress Development Outsourcing

Kto za tym stoi?

Od 2009 roku tworzymy strony www, budujemy oprogramowanie dedykowane, projektujemy i konsultujemy projekty internetowe dla klientów z całego świata. Nasze głowy spuchnięte są od wiedzy i doświadczenia.

Właśnie tym wszystkim chcemy się z Wami dzielić! ?

To dopiero początek

Projekt Astratic.org wystartował z początkiem września 2021 roku. Dopiero raczkujemy, ale po prostu rozpiera nas energia i chęć dzielenia się naszym wieloletnim doświadczeniem. Dlatego to nie przypadek, że strona którą właśnie oglądasz wygląda jeszcze nieco pustawo.

Z każdym tygodniem będziemy się rozkręcać! ?

Nie zapomnij o najważniejszej sprawie.
Zapisz się na nasz newsletter! 😀