Wstęp do kursu tworzenia stron www z WordPress

Jeżeli chcesz śledzić kurs i dodawane przez nas nowe filmy, zachęcam do subskrybowania naszego kanału na YouTube, a także do odwiedzania strony www.astratic.org, gdzie Kurs dostępny jest również w wersji tekstowej.

Dla kogo jest kurs?

Ten film jest krótkim wstępem do kursu tworzenia stron internetowych na WordPressie. Kurs przeznaczony jest zarówno dla osób chcących zbudować stronę, blog czy sklep online dla siebie, a także dla osób które już znają WordPress, ale chcą nauczyć się jak zarabiać na tworzeniu stron www, jak jeszcze sprawniej korzystać z WordPressa i najróżniejszych narzędzi, a także jak skutecznie pozyskiwać fajnych klientów i zbudować reputację eksperta w tej branży. Jeżeli zaliczacie siebie do jednej z tych grup, to wierzę, że ten kurs będzie dla was bardzo przydatny.

Ile to kosztuje?

Jesteśmy częścią WordPressowej społeczności i  zamierzamy dzielić się naszym doświadczeniem oraz wiedzą, dlatego ten kurs jest i pozostanie na zawsze bezpłatny.

Plan lekcji w ramach kursu

W pierwszej kolejności omówimy w prostych słowach krok po kroku cały proces tworzenia strony internetowej z wykorzystaniem WordPressa. Dzięki temu będziesz w stanie zbudować profesjonalny blog, stronę firmową a także sklep online. W dalszej części kursu będziemy zdradzać wiele tajników z naszej kilkunastoletniej działalności, np. opowiemy o tym jak zbudowaliśmy bazę klientów z całego świata, jak skutecznie i sprytnie realizujemy projekty WordPressowe i wiele wiele innych ciekawostek 😉

Ucz się z nami!

Informacje zawarte w kursie to nie będzie tylko sucha teoria, ale prawie dwadzieścia lat mojego doświadczenia w pracy przy ambitnych projektach, w skutecznym rozwijaniu biznesu, czy w sprytnym rozwiązywaniu problemów.

Chcesz być na bieżąco i otrzymywać TYLKO najlepsze kąski wiedzy oraz dostęp do świetnych narzędzi?

Zapisz się na nasz newsletter! 😀